Restauracja Pod Papugami

Kategoria: Restauracje
Województwo: dolnośląskie
Rejon: Dolny Śląsk
Miasto: Wrocław
menu dla dzieci, fotelik do karmienia

Restauracja Pod Papugami

„Pod Papugami” to kultowe miejsce spotkań ludzi spragnionych niepowtarzalnej atmosfery. To lokal zarówno dla par na romantycznej randce, artystów z pobliskich galerii, jak również dla skupionych na interesach biznesmenów.

To, co przyciąga wszystkich gości, to niepowtarzalny autorski wystrój w stylu klasycznego kina, najlepsza kawa w mieście i przede wszystkim oparta na najnowszych światowych trendach kuchnia, za której jakość, smak i finezję odpowiada szefowa kuchni Mariola Monczak.

Kuchnia „Pod Papugami” jest spełnieniem marzeń dla najbardziej wymagających podniebień mieszkańców Wrocławia oraz licznie odwiedzających turystów z kraju i zagranicy. Restauracja ta, jest miejscem, gdzie zawsze można liczyć na najwyższej jakości potrawy i specjały przygotowywane codziennie ze świeżych warzyw i owoców,
z najlepszego mięsa, ryb czy owoców morza. Sekretem tej kuchni są potrawy przygotowane wyłącznie z naturalnych produktów, które kupowane są od sprawdzonych dostawców. Profesjonalna obsługa zawsze chętnie doradzi wino lub zaproponuje koktajle, przyrządzane przez wybitnych barmanów.

„Pod Papugami” tworzy świetna ekipa barmanów i kucharzy, która ciągle podnosi swoje kwalifikacje, szkoli się i bierze udział w ogólnopolskich konkursach i kulinarnych zmaganiach. Od ponad dekady restauracja należy do czołówki najlepszych lokali w kraju.
Wyjątkowego nastroju „Pod Papugami” dopełnia muzyka grana na żywo. Z jednej strony może to być sentymentalny blues lub żywiołowy jazz, z drugiej strony DJ’e ze starannie wyselekcjonowanymi brzmieniami. Jedno jest pewne – wszystkie te dźwięki zapewniają niezapomniane doznania, które stanowią charakterystyczną i nieprzeciętną ścieżkę dźwiękową dla wszystkich spotkań w „Pod Papugami”.

Zapraszamy „Pod Papugi” – miejsce spotkań od pokoleń dla pokoleń…

Coctail Bar & Restaurant
„POD PAPUGAMI”
ul. Sukiennice 9a
50-107 Wrocław
Poland
tel. +48 71 3439275
fax. +48 71 3434349
mobile: +48695102939
e-mail: info@podpapugami.com.pl
internet: www.podpapugami.com.pl
facebook: www.facebook.com/podpapugami