O nas

   Ania Gołębiewska-  Blogerka i pomysłodawca Certyfikatów OkiemMamy.  Od 3 lat wyszukuje miejsca dla rodzin z dziećmi i przyznaje im rekomendację  Pod koniec ubiegłego roku zorganizowała trzydniowy wyjazd motywacyjny dla blogerek Jestem SENSualna, gdzie kulminacyjnym punktem była sensualna sesja zdjęciowa kobiet, którą sama wykonała. Z zawodu fotograf gdzie w kadrze zatrzymuje MagiczneChwile.PL i tak też nazwała swoją firmę.
Życiowe motto to: „Jeśli nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się czy było warto

www.okiemmamy.pl
ania@okiemmamy.pl

 Młoda Mama w Dolinie Hipsterów Karolina Zalewska – Kobieta, żona, mama małego Henia. Miłośniczka słowa pisanego. Bez pamięci zakochana w ludziach… i Warszawie. Każdego dnia udowadnia, że życie matki ma smak i charakter, a to, jak wykorzystamy ten czas, zależy tylko od nas.
Podkreśla, że jesteśmy kowalami własnego losu i to my tworzymy naszą przyszłość. Przemyśleniami dzieli się z czytelnikami swojego bloga, bo social media to jej alter ego.

www.mamaszka.pl
karolina@certyfikat.okiemmamy.pl

 Pewna Mama Marta Korotko – Spełniona mama, kochająca żona, szczęśliwa kobieta. Na przekór codziennym trudnościom patrzy na życie przez różowe okulary i udowadnia, że zawsze warto walczyć do samego końca. Sportowa dusza, kreatywny człowiek, wrażliwa natura i niegasnący zapał powodują, że nuda nigdy jej nie grozi.

www.pewnamama.pl
marta@certyfikat.okiemmamy.pl