Restauracja Nordowi Mol

Kategoria: Restauracje
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Puck
plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, fotelik do karmienia

Restauracja Nordowi Mol

W Restauracji Nordowi Mol nie tylko zaspokoisz wrażliwość swojego podniebienia, ale również w klimacie minionego stulecia znajdziesz ukojenie dla ducha…

Secesyjna stylizacja wnętrza wtopiona w kaszubski charakter restauracji, z szumem wody spadającej z młyńskiego koła i wyeksponowanymi starociami przeniosą Cię w czasy naszych przodków…
Restauracja położona jest przy drodze wojewódzkiej, na trasie Reda – Hel. Przepiękne otoczenie z ogrodem, mini zoo, placem zabaw oraz dużym parkingiem zaprasza swoich gości do zatrzymania się.
W roku 2012 wyróżniona przez Poland 100 Best Restaurants jako II Karczma w Polsce, a w 2103 nagrodzona BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – DWA WIDELCE – w kategorii Najlepsza Karczma w Polsce 2013.
W menu znajdują się również dania kuchni regionalnej – kaszubskiej, a naszą specjalnością jest gęsina. W restauracji znajduje się kącik z zabawkami dla dzieci, a na zewnątrz plac zabaw. Oferujemy również krzesełka dla dzieci oraz przewijak. Restauracja czynna jest codziennie od 11.00 do 21.00. Serdecznie zapraszamy.

Restauracja „Nordowi Mol”
Celbowo 27A
84-100 Puck
tel. +48 58-673-20-02
kom. +48 607-36-05-36
marketing@nordowimol.pl
www.nordowimol.pl