Restauracja Japońska Inaba

Kategoria: Restauracje
Województwo: mazowieckie
Rejon: Mazowsze
Miasto: Warszawa
menu dla dzieci, fotelik do karmienia, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Restauracja Japońska Inaba

Japońska Restauracja Inaba to restauracja o długoletniej tradycji kuchni japońskiej. Jest jedną z pierwszych restauracji tego typu w Warszawie. Mając na uwadze naszych najmłodszych gości w każdą niedzielę miesiąca przygotowujemy gamę atrakcji oraz kącik dla dzieci z zabawkami i opiekunką. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy udogodnienia np.: przewijak, krzesełko, zabawki dla dzieci. Dla komfortu Gości do sali wstawiliśmy wygodne kanapy, a podłogę wyłożyliśmy miękką wykładziną.

Wystrój lokalu na pierwszy rzut oka może się wydać trochę skromny, nawet surowy, lecz właśnie taki wystrój odzwierciedla prostotę i styl jaki można spotkać w prawdziwym japońskim domu.
Nasza miła i kompetentna obsługa zawsze z łatwością wyjaśnia tajemnice kuchni japońskiej, pomaga w wyborze menu i objaśnia zasady obowiązujące przy japońskim stole.
Posiadamy szeroki wybór dań kuchni japońskiej. Z przyjemnością podajemy naszym Gościom takie japońskie przysmaki, jak: sushi, i sashimi, a także dania jednogarnkowe Sukiyaki, Shabu Shabu. Posiadamy także bardzo atrakcyjną ofertę lunchową, która jest aktualna codziennie od godz. 11:30 do godz. 17:00, co jest idealnym rozwiązaniem na weekendowe rodzinne wypady.

Sala jest zamykana i można w niej organizować małe rodzinne imprezy, np. urodziny, przyjęcia dla uczczenia chrztu itp.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji!

Restauracja Japońska Inaba
ul. Nowogrodzka 84/86; 02-018 Warszawa
telefon (22) 622 – 59 – 55
www.inaba.pl

Restauracja Japońska Inaba