Restauracja Halka po polsku

Kategoria: Restauracje
Województwo: mazowieckie
Rejon: Mazowsze
Miasto: Warszawa
menu dla dzieci, fotelik do karmienia, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Restauracja Halka po polsku

Halka jest restauracją z doskonałą lokalizacją, ciekawą historią, pięknym wnętrzem i niezapomnianym smakiem polskich potraw. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć firmę, pełną zaangażowanych i doświadczonych ludzi z pasją gotowania i dbania o Gości. Starannie spełniamy potrzeby naszych klientów, tworząc atmosferę domowej gościnności.
Restauracja składa się z trzech, pełnych uroku sal. Organizujemy przyjęcia małe i duże, do 10 do 160 osób, rodzinne i korporacyjne: komunie, chrzciny, wesela i obiady ślubne, wieczory panieńskie, urodziny, jubileusze, gwiazdki firmowe, spotkania biznesowe itp.
Dzieci mają tu własny pokoik zabaw do dyspozycji, a podczas przyjęć rodzinnych w każdej z sal organizujemy kącik dla dzieci ze stolikiem, krzesełkami, zabawkami, przyborami do rysowania. Dla Mam karmiących mamy wygodny fotel obok pokoiku dla dzieci oraz przewijak dla niemowląt. Oferujemy też ulubione dziecięce potrawy, jak: sznycelki drobiowe z frytkami i mizerią, pierogi, pulpeciki, dobre zupki i pyszne desery. Na życzenie gości wynajmujemy animatorów zabaw dla dzieci.
W sezonie letnim zapraszamy naszych Gości do pięknego ogródka, pełnego żywych kolorowych kwiatów i różnorodnej roślinności, z ręcznie malowanymi dekoracjami na bocznej ścianie ogrodu… więcej na stronie www.restauracjahalka.pl

Restauracja Halka po polsku
ul. Pańska 85, 00-834 Warszawa
tel. 509 593 305 lub 22 652 81 02
biuro@restauracjahalka.pl
www.restauracjahalka.pl
https://www.facebook.com/HalkaRestauracja

Restauracja Halka po polsku