Restauracja 4 PORY ROKU

Kategoria: Restauracje
Województwo: dolnośląskie
Rejon: Dolny Śląsk
Miasto: Wrocław
menu dla dzieci, fotelik do karmienia, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Restauracja 4 PORY ROKU

Restauracja 4 PORY ROKU już od dziewięciu lat ma zaszczyt gościć u siebie spragnionych doznań smakowych ,klientów. Każdego dnia są serwowane dania , które powstają z produktów dostępnych w danym sezonie. Menu oparte jest głównie na produktach z rejonu Dolnego Śląska , bezpośrednio zakupionego u producentów (ryby z milickich stawów , sery z regionu Baryczy , jabłka ze świdnickich sadów) .

Gotujemy dla Państwa z potrzeby pasji, stare ,zapomniane przepisy ,,odkurzamy” . Inspiracją są też dla nas klienci , którzy dzielą się z nami pomysłami na potrawy , czasem jest to wspomnienie z dzieciństwa , smak minionych lat , ale dla nas jest to wskazówka do tworzenia nowych dań.
Naszą domeną jest to, iż nie używamy konserwantów, proszków i pół produktów. Zupy i sosy powstają na wywarach mięsnych. U nas skosztują Państwo wytwarzanych przez nas powideł , przecierów warzywnych( na ich podstawie powstają dipy i sosy) , smażonych owoców, własnych wypieków cukierniczych.
Nazwa restauracji ma wpływ na przygotowane potrawy , są sezonowe smaki (jesienią , gości u nas zupa z dyni podawana z płatkami prażonych migdałów, zimą wina i piwo grzane podawane z owocami , miodem i cynamonem a z dań mięsnych dzikie ptactwo , wiosną lekkie sałatki i królik w śmietanie , a latem chłodniki i beza z truskawkami w śmietanie z mascarpone).
Dzieci mają do swojej dyspozycji szafkę z zabawkami i książeczkami , dla starszych są szachy .
Latem przed restauracją stoi letni ogródek , gdzie również dzieciaczki mają swoje miejsce do zabawy . Jest tam domek , ławeczka i koszyk zabawek.
Organizujemy imprezy okolicznościowe , zaletą takich imprez jest wnętrze restauracji , małe lecz przytulne , gdzie goście mogą poczuć się jak w domu na spotkaniu rodzinnym.
Serdecznie Państwa zapraszamy . Może to Wy będziecie tym razem dla nas inspiracją.

Restauracja ,, 4 Pory Roku ”
ul. Jaracza 77 b
50-305 Wrocław
Tel. : 71 330 17 55
http://4poryroku.wroclaw.pl/
https://www.facebook.com/pages/4-PORY-ROKU-Restauracja/175617955810466?ref=ts&fref=ts