Masala Indian Restaurant

Kategoria: Restauracje
Województwo: dolnośląskie
Rejon: Dolny Śląsk
Miasto: Wrocław
menu dla dzieci, fotelik do karmienia, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Masala Indian Restaurant

Masala Indian Restaurant to restauracja rodzinna, która powstała z połączenia naszych zainteresowań i pasji. Z myślą przede wszystkim o naszych dzieciach powstało miejsce, w którym mali goście są niezwykle mile widziani.
Pomieszczenia restauracji są przestronne, swobodnie można się poruszać po nich wózkiem dziecięcym. W restauracji obowiązuje zakaz palenia. Personel Masali jest przygotowany do obsługi naszych najbardziej wymagających Klientów.

Dysponujemy specjalnymi krzesełkami dla dzieci, a w łazience czeka na dzieci przewijak, chusteczki nawilżane, pampersy i schodek dla dzieci.
W każdą sobotę i niedzielę o dzieci zatroszczy się profesjonalna niania, w czasie gdy rodzice mogą spokojnie delektować się jedzeniem. Do dyspozycji dzieci oddajemy kącik, w którym są zabawki, książki, puzzle, klocki, kolorowanki i kredki, rzutki, balony, samoloty…
W menu Masali proponujemy Państwu specjalne Kid’s Menu a w nim m.in.: Curry Jumbo – delikatnie grillowane kurczaki w sosie pomidorowym, podawane z ryżem basmati i sałatką. Nasze potrawy są wyjątkowo zdrowe, grillowane w piecu z węglem drzewnym. Pieczywo Naan, uwielbiane przez dzieci, jest bardzo dobre dla ich brzuszków.

Zapraszamy bardzo serdecznie

Masala Indian Restaurant
ul. Kuźnicza 3, 50-138 Wrocław
71 302 69 49
www.masala-grill.pl