Karczma Jakubowa Izba

Kategoria: Restauracje
Województwo: lubelskie
Rejon: Inne
Miasto: Niwa Babicka
fotelik do karmienia, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Karczma Jakubowa Izba

Karczma Jakubowa Izba to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Lubelszczyzny, w którym kultywujemy najlepsze tradycje polskiej kuchni. W ciągu zaledwie ośmiu lat działalności czterokrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym gronie stu najlepszych restauracji w Polsce jako laureaci czterech kolejnych edycji ogólnopolskiego konkursu „Poland 100 Best Restaurants”. Ponadto w roku 2015 otrzymaliśmy nagrodę Best of Award of Excellence w kategorii „Najlepsza Karczma w Polsce”. Trzykrotnie trafiliśmy także do elitarnego grona najlepszych restauracji i hoteli w Polsce rekomendowanych przez miesięcznik Forbes.

Karczma Jakubowa Izba położona jest na skraju województwa lubelskiego, przy trasie Warszawa-Lublin. Stanowi tym samym swoistą bramę do Lubelszczyzny od strony stolicy.Oryginalna architektura oraz niepowtarzalny charakter wnętrz sprawiają, że wizyta w naszej restauracji może stanowić nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję. Jakubowa Izba wykonana jest z litych bali drewnianychi utrzymuje styl tradycyjnych góralskich karczm spotykanych na terenie Podhala. Wystrojem sięga do tradycji ludowych. Wiele ze zgromadzonych w Jakubowej Izbie eksponatów dziedzictwa kulturowego polskiej wsi posiada obecnie wartość muzealną.

Dla najmłodszych Gości naszej restauracji przygotowaliśmy kącik zabaw, oferujący szeroki wybór zabawek, książeczek, kolorowanek i wielu innych ciekawych atrakcji, które wypełnią czas zabawy uśmiechem i radością. W sezonie letnim zapraszamy dzieci na plac zabaw znajdujący się w ogrodzie. W naszej restauracji dostępny jest takżeprzewijak oraz krzesełka do karmienia. Z chęcią również podgrzejemy Twój własny posiłek dla Twojego dziecka.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek 7.00 – 22.00
piątek 7.00 – 23.00
sobota 7.00 – 00.00
niedziela 9.00 – 23.00

Adres i kontakt:
08-500 Ryki, Niwa Babicka 91 (75 kilometr przy trasie Warszawa-Lublin)
tel. +48 81 865 19 19, kom. +48 507 181 570
e-mail: info@jakubowaizba.pl
strona www: www.jakubowaizba.pl
facebook: www.facebook.com/jakubowaizba

Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba Karczma Jakubowa Izba