Willa AISZA

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Jastrzębia Góra
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw

Willa AISZA

Nasz dom położony we wschodniej nowo powstającej willowej części Jastrzębiej Góry 500m od morza .To świetne miejsce, szczególnie na wakacje z rodziną jak i we dwoje w sympatycznej atmosferze . Oaza ciszy i spokoju , zielonych okolic ,czystego powietrza bogatego w jod, z dala od miejskich dróg harmideru i pędzącego w zawrotnym tempie życia. Jednym słowem raj dla tych Państwa co są spragnionych wypoczynku, a komu zabraknie miasta i szuka rozrywki znajdzie w pobliskiej Jastrzębiej Górze(około 1,7 km) pełne knajpek, dyskotek , straganików.

DLA DZIECI – w obiekcie powstała konstrukcja zabawowa o powierzchni 14 m/kw tzw KULKOLANDIA z małpim gajem , zjeżdżalnią i basenem z kulkami , dodatkowo
kącik zabaw , gdzie maluchy mogą spędzić czas na zabawie ,oglądaniu bajek- kanał z bajkami lub kolorowaniu, malowaniu ,układaniu klocków, puzli , poznawaniu nowych znajomości itp.
Na posesji znajduje się plac zabaw z duża trampoliną, z huśtawką piaskownicą z potrzebnymi akcesoriami ,bujaki hamakiem, domkiem drewnianym dla dzieci ,zjeżdżalnia ,most , ściana wspinaczkowa ,karuzela , gokardy ,rowerki , hulajnogi to wszystko ,aby Państwa pociechy się u nas nie nudziły , a Państwo mogli błogo wypoczywać .
Nasza posesja liczy 2000m/kw ogrodzona z bezpłatnym parkingiem , miejscem na gril, czy ognisko .Na noc jest zamykana na kłódkę .Wszyscy goście posiadają klucze od drzwi zewnętrznych co pozwala na wychodzenie i powracanie do kwatery o dowolnej porze(tylko nasi goście).

ALICJA WIKTOR KORTAS
ul. KURACYJNA 49
84-104 JASTRZĘBIA GÓRA
TEL. 698-118-573