Pokoje Gościnne Drzewiec

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: zachodniopomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Mielenko
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, sala zabaw

Pokoje Gościnne Drzewiec

Do dyspozycji gości mamy duże pokoje, taras, miejsce do grillowania, duży ogród, dwa place zabaw dla dzieci, ogrodzony i oświetlony parking. W każdym pokoju jest łazienka, lodówka, TV-SAT, sztućce, talerze, kubki.
Do czystej, szerokiej, nie zatłoczonej plaży dzieli nas 250m pas lasu przez który przebiega ścieżka rowerowo-spacerowa łącząca Mielno – Mielenko – Chłopy – Sarbinowo – Gąski.
Bliskość miejscowości Mielno (ok. 25 min spacerem) gwarantuje możliwość korzystania z atrakcji większej miejscowości, przy zachowaniu atutów mniejszego ośrodka (cisza nocą, brak zatłoczonych plaż, dużo zieleni).
Zapewniamy wypoczynek w ciszy, spokoju i niepowtarzalnym mikroklimacie. Stworzyliśmy nasz dom i ogród z myślą o rodzinach z dziećmi. Posiadając dzieci dobrze wiemy jakie udogodnienia i dodatkowe atrakcje mogą spowodować bardzo udane wakacje.
Pragnąc sprostać wymaganiom naszych najmłodszych gości zgromadziliśmy i co roku powiększamy listę dostępnych ( bezpłatnie ) dla nich atrakcji. W naszym ogrodzie znajdują się dwa place zabaw: dla maluszków i starszych dzieci. Ponadto ,żeby umilić zabawę na naszym dużym trawniku dzieciaki mogą korzystać z zabawek:
pojazdów: rowerków, quada, samochodu, dużej ciężarówki. zabawek ogrodowych: mówiącej kosiarki, grilla, samochodów, konewek, grabi, piaskownicy, a w niej foremek, łopatek, kubełków itp.
Rodzicom oferujemy do zabaw z dziećmi piłki, rakietki do zabaw w odbijanie piankowej piłki itp.
Dla starszych dzieci zakupiliśmy stół do piłkarzyków, piłki do gry do wykorzystania na lokalnym Orliku, darta( rzutki), różnego rodzaju gry planszowe i ogrodowe.
Rodzice dla dzieci mogą wypożyczyć i skorzystać z DVD oraz X-BOXA
Dla wszystkich dzieci organizowane są konkursy rysunku w naszej altanie- razem z galerią, dzieci mogą przygotować swoje programy artystyczne i dla chętnych organizujemy wieczorki typu „ Mam talent” z udziałem rodziców.

Pokoje Gościnne Drzewiec nad morzem
ul. Letnia 8, Mielenko 76-032
tel 600123232, 600123231
www.mielno-drzewiec.pl

Pokoje Gościnne Drzewiec