Pensjonat U Wielickich

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: śląskie
Rejon: Góry
Miasto: Szczyrk
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Pensjonat U Wielickich

Nasz pensjonat to miejsce z charakterem. Ciekawie położony budynek gwarantuje ciszę i kontakt z naturą. Oferujemy Państwu wypoczynek w komfortowych warunkach. Pokoje, wyposażone w eleganckie łazienki, urządzone są klasycznie, a każdy z nich ma niepowtarzalny styl i charakter.
Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy salon kominkowy z jadalnią, w której serwujemy śniadania w formie szwedzkiego bufetu, domowe wypieki i desery. Na terenie posesji znajduje się również parking dla samochodów.
Sami będąc rodzicami wiemy ile pracy wymaga przygotowanie rodzinnego wypoczynku. Chcąc Państwu ułatwić to zadanie, wyposażyliśmy obiekt w szereg udogodnień. Do Państwa dyspozycji są aneksy kuchenne, dostawki do spania, łóżeczka turystyczne, krzesełka, stopnie, wanienki, „elektroniczne” nianie i przewijaki

Główną atrakcją dla dzieci jest pokój zabaw znajdujący się w wypoczynkowej części obiektu. Układanie puzzli, rysowanie, malowanie, oglądanie bajek może odbywać się pod okiem rodziców odpoczywających tuż obok w salonie kominkowym. Latem do dyspozycji pociech jest plac zabaw wyposażony w huśtawkę, zjeżdżalnię i batut oraz boisko do gry w piłkę czy badmingtona.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym istnieje możliwość zorganizowania zajęć plastycznych z opiekunką oraz zajęć sportowych z instruktorem.
Znajdująca się na parterze narciarnia pełni również funkcję wózkarni.

Monika Wielicka
U Wielickich
ul.Jarzębinowa 20
43-370 Szczyrk
+48 609 066 906
www.uwielickich.pl

Pensjonat U Wielickich