Klub Mila Kamień

Kategoria: Agroturystyka / Pensjonaty
Województwo: warmińsko-mazurskie
Rejon: Mazury
Miasto: Ruciane Nida
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw

Klub Mila Kamień – 55 domków rodzinnych z 2 sypialniami, salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem oraz 15 domków młodzieżowych z dwoma łózkami piętrowymi i łazienką z prysznicem.

Domki rodzinne składają się z dwóch sypialni, łazienki z prysznicem i salonu z aneksem kuchennym. Domki posiadają również duży taras. W każdym domku znajdują się duże łóżka z kompletem pościeli oraz rozkładana sofa, dwie szafy, stolik i krzesła oraz aneks kuchenny z lodówką, zlewem, kuchenką mikrofalową i czajnikiem oraz zestawem porcelany i sztućców.

Do ośrodka można przyjeżdżać ze zwierzętami (za dodatkową opłatą). Przy ośrodku jest płatny parking. Na terenie ośrodka znajduje się basen o wymiarach 3,80 x 6,00 m i głębokości 120 cm, dwa jacuzzi (obok basenu), 3 place zabaw oraz 3 boiska sportowe. W ośrodku znajdziemy również 2 Restauracje (Kapitańska i Bosmańska, oferujące menu dla dzieci oraz
możliwość zamawiania specjalnych posiłków.

W sezonie dla dzieci przygotowywane są animacje prowadzone przez instruktorów z Akademii Kusznierewicza. W budynku znajduje się wewnętrzna sala zabaw dla dzieci o powierzchni około 100m2.

 

Ośrodek oferuje łóżeczka dla dzieci, krzesełka do karmienia, nakładki na toalety, podesty łazienkowe i przewijaki. Można wypożyczyć rowery dla dzieci i foteliki do rowerów dla dorosłych.

Adres:

Klub Mila Kamień
Kamień 1,
12-220 Ruciane Nida

telefon: 87 733 11 31
email: kamien@klubmila.pl
strona www: www.klubmila.pl 
Facebook: facebook.com/klubmilakamien/
Rezerwacje: +48 785 025 135