Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: zachodniopomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Trzęsacz
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa

Kameralna Villa Hoff wellness&Spa zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim , w nadmorskiej miejscowości Trzęsacz, w odległości zaledwie 80 m od pięknej , piaszczystej plaży.

Przez cały rok do dyspozycji Gości oddajemy 25 pokojów o zróżnicowanym wystroju. Każdy pokój jest klimatyzowany , wyposażony w TV SAT , sejf , mini-bar i sprzęt plażowy. W hotelowej restauracji dostępna jest karta menu z daniami kuchni europejskiej oraz specjalnie przygotowana karta menu dla dzieci.
Centrum Rekreacyjne z basenem krytym (15 m x 5m) saunami oraz jacuzzi dla Gości hotelowych oddawane jest do dyspozycji bezpłatni e , bez określonych limitów czasowych. Multimedialna sala klubowa z TV oraz sprzętem grającym wyposażona jest w stół bilardowy i piłkarzyki. Sala zabaw z domkiem dla dzieci posiada szeroki wybór bezpiecznych zabawek, klocków oraz malowanek i książeczek. Przeszklona klimatyzowana Sala konferencyjna umiejscowiona na I piętrze może przyjąć do 50 osób w układzie teatralnym i wyposażona jest w rzutnik, flipchart oraz ekran .

W gabinetach SPA Villa Hoff możecie Państwo skorzystać z szerokiej gamy zabiegów dla każdej skóry oraz wieku. Wśród zabiegów oferowanych w Clubie SPA znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała na bazie profesjonalnych kosmetyków Bioline, Selvert oraz Germaine de Capuccini, kąpiele i hydromasaże, aromatyczne peelingi, relaksujące, i modelujące sylwetkę seanse w kapsule SPA, tradycyjne masaże manualne oraz masaże hinduskie.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnymi ofertami Pobytów Pakietowych Villa uwzględniających programy regenerujące, odmładzające oraz relaksujące.

Nasze starania zostały docenione w wielu prestiżowych zawodach. Szefowie kuchni Villa Hoff to laureaci ogólnopolskich konkursów m.in. Kulinarnego Pucharu Polski , Tur-Gastro-Hotel, Festiwalu Potraw Wigilijnych czy Zielonych Czapek Bonduelle.

W dziedzinie SPA kilkakrotnie zdobywaliśmy pierwsze miejsca we Wspaniałym SPA oraz SPA Prestige Award. Jako firma uzyskaliśmy także certyfikat Forbes , wyróżnienie „Dziesięć NAJ” Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych, tytuł Perły Bałtyku za szczególne osiągnięcia w dziedzinie turystyki, hotelarstwa i gastronomii oraz wyróżnienie w Gryfickiej Redze za kompleksowość , wysoką jakość usług i konsekwentny rozwój firmy.

Corocznie otrzymujemy także najwyższą ilość punktów w ogólnopolskim konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie jako miejsce idealnie przygotowane do pobytów najmłodszych Gości i ich rodziców.

Villa Hoff Wellness&SPA
72-344 Trzęsacz, ul. Słoneczna 3
+48 91 387 55 00
www.VillaHoff.pl
info@villahoff.pl

Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa Kameralna Villa Hoff Wellness&Spa