Dom Bałtycki

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: zachodniopomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Wicie
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Dom Bałtycki

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Domu Bałtyckiego na rodzinne wczasy w sezonie LATO 2014 już od Weekendu majowego – 30 kwietnia 2014. Oferujemy noclegi nad Morzem w apartamentach typu LUX. Piaszczysta, szeroka plaża i Bałtyk są niemal na wyciągnięcie ręki.

Brak przemysłu, naturalnie czyste środowisko, duża ilość aerozolu morskiego bogatego w cząsteczki jodu, chloru i soli, łatwo dostępna i nieprzeludniona plaża sprawią, że każdy doceni zalety tego miejsca.Wymarzyliśmy sobie, że Dom Bałtycki będzie miejscem wyjątkowym: kameralnym i eleganckim, blisko piaszczystej plaży i z dala od zgiełku miasta.

Nasze apartamenty nad Morzem to wygodne i atrakcyjne miejsce na Wasze wakacje!

Ofertę Domu Bałtyckiego szczególnie kierujemy do rodzin z dziećmi poszukujących noclegów nad Morzem w komfortowych warunkach apartamentu, połączonego z aktywnością w korzystaniu z dobrodziejstw Morza Bałtyckiego.

Plaża w Wiciu to niemal najczystsza plaża nad polskim Morzem. Atutem naszej lokalizacji jest zarówno cisza i spokój panujące w niewielkiej miejscowości, jak i bliskość Darłowa czy Jarosławca proponujących wiele atrakcji. Środek polskiego wybrzeża przyciąga co roku tysiące turystów spragnionych wypoczynku, plaży i słońca. Jeżeli poszukujecie Państwo relaksu i spokoju, chcecie odpocząć po trudach intensywnej pracy, idealnym miejscem okazać się mogą właśnie nasze apartamenty.
Pragniemy być dopełnieniem tego miejsca, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa nocleg nad Morzem w 8 komfortowo urządzonych kwaterach. Każdy apartament składa się z trzech pokoi: dziennego z aneksem kuchennym, dwóch pokoi sypialnych oraz łazienki. Aneks kuchenny wyposażony jest kompletnie dla i 6 osób.

Telewizja cyfrowa i dostęp do Internetu dopełniają naszą ofertę. Dodatkowo oferujemy darmowy pakiet dla dzieci 0-3 a w nim łóżeczko , fotelik do karmienia , nocnik oraz wózek.

Dom Bałtycki
Apartamenty nad Morzem
ul. Wczasowa 35
76-150 Wicie k/ Darłowa i Jarosławca
509 678 568
info@dombaltycki.pl

Dom Bałtycki Dom Bałtycki Dom BałtyckiDom Bałtycki