Czarny Kos

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Borkowo
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Czarny Kos

Czarny Kos to miejsce, które stworzyliśmy dla Państwa z myślą o wygodnym i aktywnym wypoczynku. W ciszy i spokoju Kaszub, a jednocześnie blisko nadmorskich atrakcji naszego regionu. Nasze komfortowe apartamenty i pokoje położone są w spokojnej, pięknej, skąpanej w śpiewie ptaków okolicy na skraju Szwajcarii Kaszubskiej, nad jeziorem Głębokim, a jednocześnie jedynie 25 km od Trójmiasta i morza.

W Czarnym Kosie oferujemy do Państwa dyspozycji: kort tenisowy, saunę, fitness, bilard, plac zabaw dla dzieci. Jeżeli zapragną Państwo odpocząć w ciszy i zieleni zapraszamy do baru z tarasem wychodzącym na staw i ogród i do naszej restauracji.

Pobliskie lasy, rozciągnięte na morenowych wzgórzach, jezioro i rezerwat przyrody Jar Raduni to znakomite tereny do uprawiania turystyki rowerowej, kajakowej i pieszej.
Pobyt w apartamentach z aneksem kuchennym lub przestronnych pokojach hotelowych to doskonały sposób na rodzinny odpoczynek. Z radością pomożemy Państwu jak najlepiej spędzić wolny czas na Kaszubach i w Trójmieście.
Czarnego Kosa otworzyliśmy w maju 2009. Jesienią 2012 zakończyliśmy prace nad rozbudową obiektu i teraz z przyjemnością możemy zaprosić Państwa do naszej restauracji, gabinetu kosmetycznego i nowych pokoi hotelowych. Przygotowaliśmy także nowy pokój zabaw dla dzieci.

W Czarnym Kosie odpoczniecie Państwo całą rodziną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno infrastruktura, wyposażenie pokoi i apartamentów, jak i atrakcje które oferujemy, spełnią oczekiwania gości w każdym wieku. Wszyscy pracownicy Czarnego Kosa z życzliwością i z sercem dokładają wszelkich starań, aby duzi i maleńcy czuli się u nas dobrze i bezpiecznie.

CZARNY KOS- komfortowy pensjonat na Kaszubach
Letniskowa 10, 83330 Borkowo
586818106
www.czarnykos.pl

Czarny Kos