Apartamenty pod Śnieżnikiem

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: dolnośląskie
Rejon: Dolny Śląsk
Miasto: Stronie Śląskie
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Apartamenty pod Śnieżnikiem

Apartamenty pod Śnieżnikiem położone w malowniczej i górzystej części Ziemi Kłodzkiej, to miejsce, w którym rodziny z dziećmi mogą czuć się komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Dotyczy to zarówno specjalnego wyposażenia dla dzieci w różnym wieku, ale również przyjaznej obsługi, nastawionej na potrzeby małych gości.
Apartamenty posiadają niezależne wejścia oraz w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Przestronny teren rekreacyjny z trampoliną, placem zabaw z pewnością zachęcą każde dziecko do zabawy.
Tradycyjnie co sobotę rozpalamy dla gości ognisko, co stanowi nie lada atrakcję dla najmłodszych.
Wśród udogodnień dostępnych w apartamentach znajdziemy m.in: łóżeczka turystyczne dla małego dziecka czy wanienki do kąpieli, krzesełka do karmienia, książeczki i kolorowanki dla dzieci.
W Apartamentach pod Śnieżnikiem można wypożyczyć rowery ( również z fotelikiem dla dziecka).

Dzięki temu rodziny z dziećmi mogą wyruszać na przejażdżki po trasach rowerowych ciągnących się w okolicach Stronia Śląskiego m.in. nad pobliski, świetnie zagospodarowany zalew rekreacyjny.

Apartamenty pod Śnieżnikiem
Bolesławów 11L
57-550 Stronie Śląskie
tel. stacjonarny: 74 814 29 10
tel. kom. 603 206 084, 602 247 402
www.apartamentysnieznik.pl
apartamenty@geotrade.pl

Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem Apartamenty pod Śnieżnikiem