Apartament Sopot Dolny

Kategoria: Pensjonaty
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Sopot
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Apartament Sopot Dolny

Apartament znajduje się na II piętrze pieczołowicie odrestaurowanej stuletniej kamienicy, jest w pełni wyposażony i składa się z 2 sypialni (podwójne łózka), salonu (2 rozkładane sofy) z otwartą kuchnią, łazienki z kabiną prysznicową (łącznie 70 m²) oraz słonecznego tarasu o powierzchni 10 m². Nasi goście mają do dyspozycji miejsce parkingowe na terenie ogrodzonej posesji ( brama z pilotem ).

Wszelkie udogodnienia dla małych dzieci ( 2 łóżeczka z kompletami pościeli, wanienka do kąpieli, krzesełko, przewijak, nocnik, podest itd ) udostępniam bez dodatkowych opłat.

Apartament jest położony w samym sercu Sopotu – przy niezbyt ruchliwej ulicy Chopina, 200 metrów od ul. Monte Cassino, 300 metrów od sopockiego mola oraz 300 metrów od dworca kolejowego. W załączeniu przesyłam kilka zdjęć apartamentu. Więcej zdjęć oraz bardziej szczegółowy opis wyposażenia znajdziecie Państwo na stronie www.sopotdolny.pl.

Apartament Sopot Dolny
Sopot, ul. Chopina 34/6
www.sopotdolny.pl