Wellness hotel Pod Kyčmolem

Kategoria: Hotele
Województwo: zagranica
Rejon: Zagranica
Miasto: Czechy - Horní Lomná
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Pod Kyčmolem

Wellness hotel Pod Kyčmolem 4* to nowoczesny hotel, usytuowany w malowniczej części Beskidu Cieszyńskiego w miejscowości Horní Lomná w Czechach.

Do Państwa dyspozycji zostały przygotowane luksusowe pokoje oraz apartamenty dla łącznie 80 osób. Pokoje są odpowiednio dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także dla rodzin z małymi dziećmi.

W hotelowej strefie wellness&beauty nasi Goście mogą skorzystać z kąpieli w kadziach, szerokiej oferty masaży oraz do dyspozycji jest basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauny (fińska, parowa i biosauna ziołowa) oraz wodolecznictwo metodą Kneippa.

Hotel gwarantuje Państwu niezapomniany wypoczynek, nie tylko ze względu na miłą obsługę i rodzinną atmosferę, luksusowe pokoje czy szeroki asortyment usług wellness&beauty, ale także ze względu na doskonałą kuchnię, a zwłaszcza piwo, warzone w naszym hotelu.

Latem, niezmącona niczym przyroda, zapach świerkowych lasów, górskie potoki zachęcają nie tylko miłośników turystyki pieszej, ale także rowerzystów i rodziny z dziećmi do aktywnego wypoczynku.

Zimą nasi Goście mogą pojeździć na nartach na pobliskich stokach. Bezpośrednio w hotelu można zagrać w kręgle, bilard lub poćwiczyć w naszym centrum fitness.

Nowe oferty dla rodzin z dziećmi w wyjątkowej cenie! Na hasło OkiemMamy – rabat 5%!!!

Wszystkie pakiety weekendowe, tygodniowe i wakacyjne oraz rezerwacja dostępne na stronie: http://www.podkycmolem.pl/rezerwacja/pakiety-pobytowe

Zachęcamy! Południowi sąsiedzi czekają na Twoje odwiedziny

Wellness hotel Pod Kyčmolem
Horní Lomná 140
739 91 Horní Lomná
e-mail: marketing@podkycmolem.cz
http://www.podkycmolem.pl/
tel.: +48 517 363 035 (komunikacja w języku polskim)

Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem Pod Kyčmolem