Villa Neve

Kategoria: Hotele
Województwo: podkarpackie
Rejon: Góry
Miasto: Ustrzyki Dolne
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Villa Neve

Villa Neve to położony w Ustrzykach Dolnych perfekcyjnie odrestaurowany zabytkowy budynek z 1926 r. Jest to obiekt kameralny, komfortowo wyposażony i przygotowany dla osób lubiących wysoki standard. Villa Neve mieści się niedaleko centrum Ustrzyk Dolnych, zaledwie 600 m od Stacji Narciarskiej Gromadzyń i 4 km od Stacji Narciarskiej Laworta, 3 km od kompleksu basenowego oraz tras do narciarstwa biegowego i nordic walking.

Nasz pensjonat jest również doskonałą baza wypadową nad Zalew Soliński (20 min jazdy autem) oraz w góry (szlaki spacerowe i rowerowe).

Każdy pokój posiada własną łazienkę z podgrzewaną podłogą, suszarką i ręcznikami. Pokoje wyposażone są w TV LCD z telewizją kablową oraz Internet. Posiadamy liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Za darmo wypożyczamy łóżeczko, przewijak, wanienkę, podgrzewacz do butelek, zabawki, gry, książeczki, kredki, bajki na DVD. Dzieci są zawsze VIP-em w naszym pensjonacie! Na urlop możesz zabrać również swojego pieska, za którego nie pobierzemy żadnej opłaty.

Villa Neve
ul. Fabryczna 9
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. 13 461 46 46
fax 13 461 25 35
www.villaneve.pl

Villa Neve