Qubus Hotel Gdańsk

Kategoria: Hotele
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Gdańsk
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Qubus Hotel Gdańsk

Qubus Hotel Gdańsk jest jednym z 14 obiektów w sieci. Zlokalizowany w centrum oferuje swoim Gościom 193 miejsca w 110 komfortowych pokojach.

Od momentu swojego powstania jest jednym z najchętniej odwiedzanych hoteli w Trójmieście. Wielokrotnie nagradzany jest idealnym miejscem zarówno dla podróżujących służbowo, jak i rodzin z dziećmi.

To właśnie dla najmłodszych Gości w hotelu stworzono specjalne kąciki zabaw w restauracjach oraz wyjątkowe menu dla dzieci. Przygotowano też odpowiednie sztućce, podkładki oraz śliniaki. Dodatkowo w 2012r. obiekt otrzymał Certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie”, który jest dowodem na to, że hotel proponuje kompleksową ofertę pobytową dla rodzin tzw. Ofertę Rodzinną.

Niecodzienną atrakcją dla Gości obiektu jest również rejs hotelową Q-łódką po rzece Motławie. Goście mogą także wypocząć i zregenerować siły w centrum fitness z sauną fińską i pokojem relaksacyjnym. Odwiedzający hotel zwracają również uwagę na wyjątkowe śniadania składające się z ponad 100 produktów.

Qubus Hotel Gdańsk
ul. Chmielna 47 – 52, 80-748 Gdańsk
www.qubushotel.com/hotel-gdansk
+48 58 75 22 100
gdansk@qubushotel.com

Qubus Hotel Gdańsk Qubus Hotel Gdańsk Qubus Hotel Gdańsk Qubus Hotel Gdańsk