Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Venus

Kategoria: Hotele
Województwo: zachodniopomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Mrzeżyno
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Venus

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji „Venus” Sp. z o.o. –położony jest bezpośrednio przy sosnowym lesie i piaszczystej plaży (ok. 50-100m.) w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno–ok. 20 km na zachód od Kołobrzegu .

Ośrodek czynny jest przez cały rok ,a wspaniały nadmorski mikroklimat sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił także poza sezonem .

Dysponujemy pokojami – 1, 2, 3, 4-osobowymi oraz Apartamentami – wyposażonymi w łazienki z prysznicami, TV SAT, telefon, radio, sejf, lodówkę, czajnik oraz sprzęt plażowy.
Oferujemy : pakiety – rodzinne, wypoczynkowe, kuracyjne, odchudzające, weekendowe, świąteczne i wiele innych.

A także pakiety realizowane specjalnie dla gości indywidualnych, grup oraz firm wg specyfikacji i życzeń.

Do dyspozycji gości bezpłatnie jest basen z saunami oraz jacuzzi z wydzielonym płytkim basenem dla małych dzieci, kort tenisowy wraz ze sprzętem, sprzęt do tenisa stołowego, bawialnia dla dzieci, kawiarenka internetowa oraz parking monitorowany całodobowo.

W sezonie letnim stałym punktem programu jest rozrywka dla dzieci jak i dla dorosłych profesjonalnie prowadzona przez animatorów, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, instruktorzy fitness, dj, zespoły muzyczne oraz ludowe.

Wieczorki taneczne, dyskoteki dla dorosłych i dla dzieci, ogniska – to wszystko znajdziecie Państwo w Ośrodku „ Venus”
Za dodatkową opłatą możecie Państwo skorzystać z lekcji nauki pływania, wypożyczyć rower, oddać się relaksowi na zabiegach u kosmetyczki lub w bazie zabiegowej.

Na pewno nie zapomnicie Państwo naszej wspaniałej i smacznej kuchni, która Państwa nasyci i uprzyjemni pobyt – dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw na jadalni, krzesełka do karmienia oraz specjalną zastawę dziecięcą..

Smaczne jedzenie, piękne położenie, cisza, wygoda, kryty basen, kort tenisowy i wiele innych atrakcji sprawi, że w harmonii połączy się dusza i ciało.

Venus Sp. z o.o.
ul. Bursztynowa 6
72-330 Mrzeżyno
tel.+48 / 91 38-66-230
fax.+48 / 91 38-66-171
kjaniak@venusmrzezyno.pl
recepcja@venusmrzezyno.pl
www.venus.ta.pl

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Venus