Jabłoń Lake Resort

Kategoria: Hotele
Województwo: warmińsko-mazurskie
Rejon: Mazury
Miasto: Pisz
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

JablonLake Resort1Jabłoń Lake Resort położony nad jeziorem Brzozolasek, otulony Puszczą Piską, to ustronne miejsce wypoczynku w luksusowej odsłonie. Indywidualnie zaaranżowane pokoje hotelowe znajdują się w domu pruskim, w pachnących drewnem domach mazurskich, oraz w wersji deluxe nad jeziorem. W restauracji Imbirowy Sad– pieczywo i ciasta wypiekane na miejscu, miód z pasieki dziadka, konfitury i nalewki według oryginalnych receptur, zioła z naszego ogródka. Menu zmienianie sezonowo, wina dobrane do potraw. Ukojenie i poprawę nastroju zapewnią aromatyczne, inspirowane ziołami zabiegi w hotelowym SPA.
Dla pragnących aktywnego wypoczynku – Jabłoń to wymarzone miejsce.
Latem – Sup, łódki, kajaki, rowery wodne, 2 boiska do siatkówki plażowej, piękna plaża, Sheesha Lounge i 5 niezależnych pomostów, sprawiają,że znajdziemy tu intymne miejsce na odpoczynek z rodziną z dala od zgiełku miasta. Zimą – narty biegowe, kuligi, łyżwy, sanki. Cały rok można cieszyć się z uroków Puszczy Piskiej na rowerze, lub z kijami do nordic walking.
Jabłoń to także 6 kortów tenisowych najwyższej jakości – w tym 2 kryte – otwarte cały rok.
Jabłoń Lake Resort, Jabłoń k.Pisza
12-200 Pisz
+48 87 423 28 80
+48 669 130 455
recepcja@jablon-resort.pl
http://jablon-resort.pl/

JablonLake Resort