Hotel Wit Stwosz

Kategoria: Hotele
Województwo: małopolskie
Rejon: Góry
Miasto: Kraków

Hotel Wit Stwosz

HOTEL WIT STWOSZ *** położony jest tuż przy Rynku Głównym, największym średniowiecznym placu Krakowa i Europy. Od nas wszędzie blisko. Na wawelskie wzgórze, do „Damy z łasiczką” Leonarda daVinci, do Sukiennic z maszkaronami, do kościoła Mariackiego z cudownym ołtarzem Wita Stwosza, do renesansowych kamieniczek otaczających Rynek, a szczególnie do tej niepowtarzalnej atmosfery magicznego Krakowa.

Dla Państwa zabytkowe wnętrza XIV wiecznej kamienicy przy ulicy Mikołajskiej 28 zamieniliśmy na kameralny Hotel, gdzie króluje spokój i ukojenie. Oferujemy pokoje: 1, 2 i 3-osobowe oraz luksusowy apartament. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD, TV-sat, telefon, klimatyzację. Nieopodal hotelu znajduje się parking strzeżony. Hotel posiada windę i dostęp do bezpłatnego przewodowego i bezprzewodowego internetu.

Nasza miła i profesjonalna obsługa zapewnia rodzinną atmosferę w każdy dzień pobytu. Położenie hotelu w samym centrum miasta ułatwia dostęp do największych atrakcji i zabytków Krakowa dla najmłodszych. Na miejscu wytworna „kamienna” restauracja serwuje smaczne, domowe śniadania. Istnieje również możliwość zamówienia pysznego śniadania ze specjalnego menu dla dzieci, np. omlety, naleśniczki, jajecznicę lub kakao.

Mając na uwadze potrzeby najmłodszych gości odwiedzających nasz Hotel z rodzinami, oferujemy na życzenie dodatkowe wyposażenie pokoi oraz łazienki hotelowej. W restauracji dostępne są udogodnienia dla najmłodszych, a na recepcji można otrzymać kolorowe zabawki, malowanki dla dzieci oraz wiele innych.

Hotel Wit Stwosz***
ul. Mikołajska 28
31-027 Kraków
+48 12 429 60 26