Hotel Warszawianka

Kategoria: Hotele
Województwo: mazowieckie
Rejon: Mazowsze
Miasto: Serock
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Hotel Warszawianka

 

Hotel Warszawianka, położony nad Zalewem Zegrzyńskim około 40 minut drogi samochodem od centrum Warszawy, to harmonijne połączenie nowoczesnego centrum kongresowego z hotelem oferującym komfortowy wypoczynek dla całej rodziny.

Wyróżnia go bogata oferta atrakcji dla gości. Na terenie obiektu znajdują się, między innymi: Aqua Park, prywatna plaża, korty tenisowe, korty do squasha, siłownia, strefy zabaw dla dzieci, kręgielnia i klub nocny.

W czterech hotelowych restauracjach można znaleźć urozmaicone menu dopasowane do zróżnicowanych gustów i apetytów, a w orientalnym SPA odpocząć podczas masaży i zabiegów kosmetycznych.

Na dzieci, które są szczególnymi gośćmi, czekają atrakcyjne programy tematyczne, podczas których doświadczeni animatorzy zadbają o to, aby pobyt w Hotelu Warszawianka był zawsze pełen świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
Hotel Warszawianka
Jachranka 77,
05-140 Serock
22-768-90-00
ww.warszawianka.pl

Hotel Warszawianka Hotel Warszawianka Hotel Warszawianka Hotel Warszawianka