Hotel**** SPA Dom Zdrojowy

Kategoria: Hotele
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Jastarnia
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw

Dom Zdrojowy

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy położony jest w klimatycznym nadmorskim kurorcie Jastarnia. Obiekt znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w pięknym otoczeniu lasu. W Domu Zdrojowym proponujemy komfortowe, klimatyzowane i funkcjonalnie wyposażone pokoje idealne do rodzinnego wypoczynku.

W hotelu znajduje się kawiarnia a’la carte z tarasem widokowym, na las, zatokę i latarnię morską. Goście hotelu mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej SPA – basenu, jacuzzi, sauny suchej i parowej, tepidarium oraz siłowni.
W mini przedszkolu „Zdrojowy Domek” pod okiem profesjonalnych animatorów i opiekunek dzieci miło i aktywnie spędzają czas. Hotel oferuje specjalne programy rozrywkowo-sportowe dla młodszych i starszych dzieci. Dobrej zabawie sprzyja też przyhotelowy plac zabaw.
Bezpieczny brodzik w hotelowym basenie, temperatura wody powyżej 30ºC, obecność wykwalifikowanego ratownika, kolorowe zabawki, sprzęty umożliwiające naukę pływania dla niemowląt, – wszystko to sprawia, że pobyt dziecka w SPA jest niezwykłym i radosnym przeżyciem. Dla prawdziwych księżniczek i ich Mam – wizyta w Klinice Zdrowia i Urody SPA – wspólny manicure i pedicure oraz wspólnie spędzony czas.

W Domu Zdrojowym dba się o podniebienia najmniejszych klientów. Specjalne menu a’la carte, a w sezonie oddzielne bufety śniadaniowe i obiadokolacyjne dla dzieci. Restauracja i kawiarnia hotelu wyposażone są w specjalne krzesełka do karmienia oraz tzw. kącik dla dzieci.
Hotel**** SPA Dom Zdrojowy dba o to, by wczasy nad morzem z dzieckiem były dla wszystkich członków rodziny radosnym i miłym przeżyciem. Lokalizacja obiektu sprzyja rodzinnej aktywności, którą zapewnią – doskonałe trasy dla rekreacyjnych rowerzystów, wycieczki po zatoce hotelowym jachtem oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

 

Hotel **** Spa Dom Zdrojowy
ul. Kościuszki 2a
84-140 Jastarnia
tel. 58 67 99 100
fax. 58 67 99 200
dom@zdrojowy.com.pl
www.zdrojowy.com.pl

Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy Dom Zdrojowy