Hotel Gromada

Kategoria: Hotele
Województwo: świętokrzyskie
Rejon: Inne
Miasto: Busko-Zdrój

Hotel Gromada*** znajduje się w mieście uzdrowiskowym w Busku-Zdroju .Usytuowany jest obok dwóch pięknych parków ,które zachęcają do pieszych wycieczek i spacerów .

Oddajemy do Państwa dyspozycji 50 komfortowych , przestronnych pokoi 1-osobowych i 2-osobowych oraz 3 apartamenty. W hotelu znajduje się całodobowa recepcja ,gdzie dla najmłodszych można wypożyczyć książki do czytania,gry planszowe,kóre umilą pobyt.

Restauracja czynna codziennie od 7.00-22.00 oferuje specjalne menu dla milusińskich.Mamy bezpłatną wypożyczalnie rowerów , kijków do Nordic Walkingu,bezpłatny parking ,Wi-Fi. Hotel Gromada*** został dwukrotnie w 2011 roku oraz 2012 najlepszym hotelem w powiecie buskim w plebiscycie Echa Dnia Jedzenie&Zabawa oraz zdobył wyróżnienie w 2013 roku w konkursie Echa Dnia Nasze Dobre Świętokrzyskie w kategorii usługi.

Co roku podczas Międzynarodowego Festiwalu im.Krystyny Jamroz goszczą tu wszyscy znakomici artyści.Hotel Gromada *** jest doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi.Mamy krzesełka dla dzieci,przewijak,łóżeczko.Czyste ekologiczne środowisko, bioklimat, doskonała atmosfera i gościnność to wizytówka Hotelu Gromada***

Hotel Gromada***
ul.Waryńskiego 10
28-100 Busko-Zdrój
tel/fax +4841/3783001-04
e-mail:buskohotel@gromada.pl