Hotel Czardasz SPA&Wellness 4*

Kategoria: Hotele
Województwo: mazowieckie
Rejon: Mazowsze
Miasto: Płock
plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Hotel Czardasz


Płock to nie tylko piękne miasto nad rozlewającą się po horyzont szeroką wstęgą Wisły, to także świadek kulturowego i historycznego bogactwa miasta. To właśnie tu w 2008 roku powstał Hotel Czardasz i już po 2 latach istnienia został obdarzony czwartą gwiazdką.

Oddajemy Państwu do dyspozycji 109 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach. Każdy z pokoi wyposażony jest w miejsce do pracy, oraz TV . Wrażenie wyjątkowej wygody potęgują przestronne i nowoczesne łazienki do wyboru z wanną lub prysznicem.

W pokoju bajkowym wyśpicie się Państwo na dużym łożu małżeńskim z baldachimem w stylu rzymskim i zrelaksujecie w wannie z hydromasażem. Na całym obiekcie działa bezprzewodowy Internet.

W sierpniu oddaliśmy do Państwa dyspozycji basen, jacuzzi, saunę fińska, łaźnię parową, sanarium, ścieżkę Kneippa itp. oraz spersonalizowaną strefę Vip Room, gdzie odbywają się zabiegi Spa.

Jest to jedyny hotel w mieście, gdzie mogą Państwo korzystać z tylu atrakcji nie wychodząc z obiektu. Wszystkie atrakcje dostępne są nie tylko dla gości hotelowych ale również dla gości nie korzystających z usług noclegowych.

Hotel Czardasz SPA&Wellness 4*
09-400 Płock
ul. Dobrzyńska 62b
Recepcja : 24 366-56-88