Hotel 2 Potoki Karpacz

Kategoria: Hotele
Województwo: małopolskie
Rejon: Góry
Miasto: Karpacz
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Dwa Potoki Natural Resort Karpacz to piękny obiekt w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Swoją wyjątkowość zawdzięcza ciągłemu dążeniu do doskonałości i dostosowywaniu się do rosnących potrzeb gości hotelowych na pierwszym miejscu stawiając zaspokojenie wszystkich zmysłów.

Z okien hotelowych można podziwiać zapierający dech widok na Karkonosze, a przepiękna okolica zapewnia niesamowite krajobrazy.
Relaks i wypoczynek pośród szumu górskich potoków i malowniczych widoków jest dobrem samym w sobie, ale atmosfera i przyjazna obsługa hotelowa sprawia, że goście czują się w Dwóch Potokach jak w domu.

Nasze SPA proponuje relaksujące, odprężające i kojące zabiegi, tak by każdy poczuł się wyjątkowo, a idealna lokalizacja obiektu blisko centrum Karpacza jest ceniona także przez osoby lubiące aktywny wypoczynek – latem bliskość górskich szlaków, a zimą wyciągów narciarskich daje satysfakcję nawet najbardziej wymagającym gościom.
Ponadto przstronna i przytulna restauracja hotelowa serwuje najlepsze dania w okolicy, których koniecznie trzeba spróbować będąc w Karpaczu.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego łączymy elegancję i jakość najlepszych hoteli z domową atmosferą. Spokojna dzielnica Karpacza, w której leży obiekt gwarantuje komfortowy wypoczynek, spokój i ciszę – szybko można zapomnieć, że od centrum dzieli nas zaledwie 10 minutowy spacer.

Jeżeli szukają Państwo miejsca idealnego na indywidualny wypoczynek, relaks we dwoje, rodzinny urlop czy spotkanie biznesowe to bardzo dobrze Państwo trafili.

Obiekt współpracuje z wieloma atrakcjami turystycznymi Karpacza i okolicy – nasza obsługa z przyjemnością doradzi Państwu, gdzie wybrać się, aby miło spędzić czas.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking mieszczący do 90 samochodów.
Hotel 2 Potoki Karpacz  

Adres: Polna 5,
58-540 Karpacz
+48 75 610-60-50
+48 607-570-848
recepcja@2potoki.pl
http://2potoki.pl/