Dwór Droblin

Kategoria: Hotele
Województwo: lubelskie
Rejon: Inne
Miasto: Leśna Podlaska
plac zabaw na zewnątrz

Dwór Droblin

Hotel & SPA Dwór Droblin to wyjątkowy kompleks hotelowo – rekreacyjny o 4-gwiazdkowym standardzie. Jego historia sięga połowy XVI stulecia, jednak czasy jego największej świetności przypadają na XIX w. Obecnie w pełni odrestaurowany ośrodek w sposób spójny łączy tradycje z nowoczesnością.

Hotel zapewnia miejsca noclegowe w stylowych i klimatyzowanych pokojach. Klasyczne wnętrza obiektu nawiązują do jego historii, łącząc je ze współczesnymi udogodnieniami, dzięki czemu zapewniają gościom komfortowy wypoczynek.

Dwór Droblin jest idealnym miejscem dla wszystkich, którym bliska jest filozofia wypoczynku w zgodzie z naturą. SPA w Dworze Droblin inspirowane jest naturą, począwszy od drewnianego budynku usytuowanego na wodzie krytego strzechą, po wnętrze i gabinety łączące wiejski styl z luksusem nowoczesności. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna stadnina koni.

Atrakcje Dworu Droblin:Spa & Wellness usytuowane na wodzie,stadnina z szkółką jezdziecką, przejazdy na bryczkach, wypożyczalnia quadów i rowerów,możliwość wędkowania, spacery z kijkami do Nordic Walking,mozliwość postrzelania z łuków,dmuchawek indiańskich oraz broni spreżynowej i pneumatycznej.
Na terenie Dworu znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko,altana kryta strzechą.

Dwór Droblin HOTEL RESTAURACJA SPA STADNINA
Droblin 80
21-542 Leśna Podlaska
Recepcja hotel tel: 0048 83345 06 23
Recepcja Spa tel:0048 83345 06 26
Fax: 0048 83345 06 25
Adres strony: www.dwordroblin.pl
Email: recepcja@dworlubelskie.com

Dwór Droblin