Centrum Solaris

Kategoria: Hotele
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Łazy
plac zabaw na zewnątrz, łożeczko dla dzieci

Centrum Solaris

Centrum Solaris oferuje noclegi w Łazach oddalone 250 m od cichej, szerokiej plaży. Noclegi blisko morza podziałają na naszych gości kojąco przynosząc wiele dobrodziejstw zarówno dla duszy jak i ciała.

Wieczorne spacery przy delikatnym szumie fal, wdychanie zapachu plaży i przepełnionego jodem powietrza, słoneczne kąpiele , przyjemność stąpania po miękkim piachu bosymi stopami i podziwianie widoków podczas rowerowych wycieczek po malowniczo położonych ścieżkach – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Państwa w Centrum Solaris.
Centrum wellness dodatkowo zachęca do skorzystania z relaksacyjnych i odprężających sesji . W części rekreacyjnej czeka na Państwa basen z podgrzewaną wodą, sztucznym nurtem rzeki oraz gejzerem powietrza, a także sauna sucha i parowa oraz jacuzzi.
Na kulinarną wędrówkę zaprasza restauracja, gdzie znajdą Państwo tradycyjne i rodzime smaki, zadowalające każde podniebienie.Posiłki serwujemy w formie bufetów.
Atrakcje dla najmłodszych : animacje, plac zabaw, sala zabaw, wieczorne kino bajek, boiska do koszykówki i siatkówki, rowery, basen, piłkarzyki, ping-pong, ogniska, basen.

Centrum Wypoczynkowo – Konferencyjne Solaris****
Ul. Słoneczna 16
76-002 Łazy k/Mielna
Recepcja / Rezerwacje:
tel. 94 318-29-83
kom. 665-911-264
recepcja@solaris.turystyka.pl

Centrum Solaris