Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Kategoria: Hotele
Województwo: małopolskie
Rejon: Góry
Miasto: Rzezawa
plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, sala zabaw

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK to doskonały pomysł na rodzinny wyjazd oraz aktywny wypoczynek blisko natury. Ośrodek znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa a dogodny dojazd autostradą A4 zajmuje ok. 30 min.

Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna gwarantują niezapomniane wrażenia. Wśród atrakcji znajdują się park tematyczny ŚWIAT SOLNYCH SKAŁ będący fantazyjną miniaturą kopalni soli w Bochni, STADNINA KONI, MINI-ZOO, PARK LINOWY, TOR GOKARTOWY, TERENOWY TOR PRZESZKÓD DO JAZDY QUADAMI, BOISKA SPORTOWE oraz POLE DO MINI-GOLFA. Obiekt dysponuje także doskonałym zapleczem noclegowo-restauracyjnym.

Nasza oferta przygotowana została z myślą o wszystkich, którzy pragną wypocząć i zregenerować siły oraz aktywnie spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku. Bogata oferta atrakcji dla dzieci i dorosłych sprawiają, ze jest to idealna propozycja na rodzinny wyjazd.

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek,
Borek 302, 32-765 Rzezawa
+ 48 14 615 27 00
Recepcja@centrumborek.pl
www.centrumborek.pl

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK