Arena Słońca

Kategoria: Hotele
Województwo: pomorskie
Rejon: Morze
Miasto: Łeba
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Arena Słońca

Kompleks Wypoczynkowy ARENA SŁOŃCA w Łebie to idealne miejsce do wspaniałego rodzinnego wypoczynku nad morzem.
Obiekt stworzony dla rodzin z dziećmi, oferuje wspaniale wyposażone place zabaw, programy animacyjne oraz bajecznie kolorowy kryty basen z wodnym placem zabaw, łaźnią parową i whirpoolem.
Część hotelowa i letniskowa oprócz standardowych pokoi 2 i 3 osobowych oferuje wygodne dwupokojowe rodzinne apartamenty oraz 2 i 3 pokojowe studia dla 4-6 osób.
Nasza bogata oferta noclegowa i rekreacyjna zapewni Państwu komfortowy wypoczynek i niezapomniane chwile. W budynku hotelowym znajduje się wspaniały, bajecznie kolorowy kryty BASEN z dużą ilością wodnych zabawek i konstrukcji.

W dwóch nieckach basenowych o głębokości 40 cm i 90 cm każde z dzieci znajdzie jakąś ulubioną atrakcję. Specjalnie dla dzieci funkcjonuje na terenie obiektu KIDS KLUB, który składa się z dwóch bajecznie kolorowych sal zabaw przeznaczonych dla młodszych i starszych dzieci.

KIDS KLUB oprócz tych atrakcji oferuje specjalny program zajęć dla dzieci prowadzony przez naszych animatorów. Codziennie w zależności od wieku aktualnie przebywających dzieci organizujemy zajęcia o różnej tematyce podczas których dbamy o to by dzieci doskonale się bawiły i uczyły przez zabawę. Podczas zajęć wspólnie z dziećmi tańczymy, śpiewamy, przeprowadzamy zawody sportowe, konkursy, malowanie twarzy, robótki plastyczne itp.
Kilka razy w tygodniu organizujemy mini dyskoteki, zabawy plenerowe dla dzieci i rodziców oraz zapraszamy na przedstawienia cyrkowe, teatralne i muzyczne w wykonaniu zorganizowanych grup i pojedynczych artystów.

Prowadzący zabawy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, świetny kontakt z najmłodszymi i niezliczoną liczbę oryginalnych pomysłów co sprawia, że maluchy chętnie biorą udział w proponowanych przez nich zajęciach.

Kompleks Wypoczynkowy „Arena Słońca”
Łeba ul. Szkolna 1a 84-360
tel. 605310393
tel. 603129983
Arena Słońca