Agroturystyka U Macieja

Kategoria: Agroturystyka
Województwo: podkarpackie
Rejon: Góry
Miasto: Ustrzyki Dolne

Agroturystyka U Macieja

Gospodarstwo Agroturystyczne „U Macieja” w Teleśnicy Oszwarowej, malowniczo położone w otoczeniu łąk i lasów w dolinie potoku Daszówka, tuż nad zatoką Teleśnicką odnogą zalewu Solińskiego.

Oferujemy Państwu apartament, komfortowe pokoje z łazienkami, salon z kominkiem i TV, kuchnię z której mogą korzystać nasi Goście, domowe jedzenie przyrządzane przez gospodynię również z produktów gospodarstwa, miłą rodzinną atmosferę, miejsce na ognisko i grill, własne stawy rybne.

Zorganizujemy Państwu rodzinną imprezę, sylwestra, biesiady przy kominku lub ognisku, wycieczki bryczką a śnieżną zimą kuligi. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Gości, w trosce o Wasz dobry wypoczynek.

Co roku organizujemy warsztaty i plenery malarskie z udziałem, zaprzyjaźnionych z nami, artystów i wykładowców.

W 2007 roku gospodarstwo zostało zgłoszone do konkursu „Zielone Lato” organizowanego przez Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Nasze gospodarstwo zajęło II miejsce w kategorii najlepsze gospodarstwo agroturystyczne. Ciągle przybywa nam nowych odznaczeń i wyróżnień. Nie bez powodu publikujemy je na facebookowej stronie 🙂

Uwaga!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze gospodarstwo było przyjazne dzieciom. Mile widziani są również goście ze swoimi zwierzętami domowymi.

Organizujemy również imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny oraz inne), a także zapraszamy Gości na zorganizowane imprezy firmowe.

„U Macieja”
Teleśnica Oszwarowa 11
38-700 Ustrzyki Dolne
785 629 146 lub 13 461 48 43
www.umacieja.com.pl

 

Agroturystyka U Macieja