Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort

Kategoria: Hotele
Województwo: małopolskie
Rejon: Góry
Miasto: Piwniczna Zdrój
wanienka dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, menu dla dzieci, łożeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sala zabaw, kącik zabaw dla dzieci w restuarcji

Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort to idealne miejsce na rodzinny i aktywny wypoczynek przez cały rok. Hotel położony jest w malowniczym Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W odległości 900 m od hotelu znajduje się jedna z największych Stacji Narciarskich Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla.

W hotelu znajduje się Przedszkole i Klub Koziołka Wierchołka, jedyne w swoim rodzaju dziecięce SPA – KIDS FUN SPA, wypożyczalnia rowerów oraz bezpieczny basen dla Dzieci. Na terenie wokół hotelu znajduje się MINI ZOO, plac zabaw i park linowy. Zimą Dzieci mogą rozpocząć swoją przygodą z nartami w Przedszkolu i Szkole Narciarskiej Dwie Doliny. W trakcie wakacji i ferii zimowych proponujemy liczne atrakcje, które gwarantują Małym Gościom doskonałą zabawę, a Rodzicom – spędzenie czasu tylko we dwoje.

Serdecznie zapraszamy!

***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort
Wierchomla Mała 42
33-350 Piwniczna Zdrój
tel. (18) 414 33 33; (18) 414 31 30 ; (18) 414 31 31
hotel@wierchomla.com.pl
www.wierchomla.com.pl
HotelWierchomla